• [email protected]
  • 08503037271
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
56 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: The Franchise Company
  • ADRES: Yalnızselvi Caddesi No:19 Uptwins Residence A:137 Soğanlık / Kartal / İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 449 1117
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

The Franchise Company, 25 yılı aşkın süredir uzman franchise danışman ekibiyle İngiltere’de hizmet vermekte olan bir Franchise Danışmanlığı firmasıdır.

2014 yılından açılan Türkiye merkezi ile Türkiye’de, Avrupa ve Ortadoğu’da işini büyütmek isteyen markalar için franchise sisteminin oluşturulması, büyütülmesi ve şube performanslarının artırılması alanlarında hizmet vermektedir.

Franchisee bulma ve gündelik operasyonel desteğin sağlanması, son adıma kadar franchise geliştirmenin her aşamasında doğrudan yardım ve tavsiyelerde bulunmaktadır. Markasını franchise yapmak ya da mevcut franchise işi için yeni franchiseeler bulmak, sistemin işlerliğini kontrol etmek, verimliliği ve karlılığı artırmak, sistem alt yapısını güçlendirmek isteyen ve desteğe ihtiyaç duyan firmalar için özel hizmetler sunmaktadır.

Bizim adım-adım yaklaşımımızın, bugüne kadar pek çok müşterimiz için ne kadar etkin ve başarılı olduğu kanıtlanmıştır. Uygulamaya yönelik kapsamlı tecrübemiz, danışmanlarımızın size franchise modelinin kurulmasından franchise satışa kadar her alanda destek olmasına imkan verir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
bayanlara özel hediyeler replika saat
sex resimleri