• [email protected]
  • 08503037271
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
71 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Dr Armin Musta
  • ADRES: Güzeltepe Mahallesi Hoşdere Caddesi. Alper sokak no:5/2 ANKARA-TÜRKİYE
  • TELEFON: 0 (531) 517 5151
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

Dolgu enjeksiyonları,yüzde yaşla oluşan problemlerin giderilmesi ve cilt güzelleştirmesinde uygulanan dermatolojik estetik uygulamalarındandır. Çökmeleri, kırışıklıkları tedavi eder. Bu amaçla dünyada en fazla olarak kullanılan dolgu maddesi, hayvansal kaynaklı olmayan ve kalıcı olmayan hyalüronik asittir. Cildin sıkılığını, dolgunluğunu ve nemliliğini sağlar. Dolgu maddesindeki hyalüronik asit, cilde enjekte edildiği zaman vücudun kendi hyalüronik asidi ile birleşir.

Dolgu enjeksiyonu , cilt altında bulunan ve zamanla azalan bu maddenin yerine konması esasına dayanan bir uygulamadır. Bu ürün zaman içinde vücuttan absorbe olarak vücudu terk eder.

Uygulama öncesi cilde lokal anestezik bir krem uygulanır. Anestezi sağlandıktan sonra dolgu maddesi, özel iğnelerle cildin içine enjekte edilir. Kalıcılığı, seçilen ürün konsantrasyonuna ve uygulama yapılan bölgeye göre değişmekle beraber ortalama 8-12 aydır.

Dolgu Ankara söz konusu olunca uygulamalarda ki başarısıyla akıllara gelen ilk doktor olan Dr.Armin Müştak Ankara’da dolgu Hizmeti vermektedir

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
bayanlara özel hediyeler replika saat
sex resimleri