• iletisim@firmaekseni.com
  • 08503037271
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
59 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Can AYTAŞ
  • ADRES: Aydınlı Yolu No : 137 Mavi Kule Rezidans 15.Kat D: 72 Kaynarca – Pendik / İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 483 2080
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:50
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Algı Reklam, reklam sektörüne taze kan düşüncesiyle katılmış, İşletmelere, otellere, avmlere, restoranlara, cafelere aydınlatma ve dekor çalışmaları yapmaktadır. Ayrıca Fuar ve Organizasyon çalışmaları bünyesinde stant tasarımları, stantlar için özel kreatif dekorlarda üretmektedir. Strafor dekor,3 boyutlu maket ve strafor tabela çalışmalarıyla profesyonel strafor hizmetide vermektedir.
Yılbaşı Aydınlatma ve Yılbaşı dekorlarında da profesyonel ekibi ve uygun fiyatlı çalışmaları ile sektörde hızlıca yükselmiş, bir çok büyük firmayı referansı haline getirmiştir. Dış cephe aydınlatma, iç mekan süsleme, bahçe aydınlatma gibi sektörel süslemeleri de en hızlı bir biçim de tasarlayarak firmalarınızı müştelerinize daha özel göstermektedir. Özel dekorları kendi atölyelerinde uzman ekibi tarafından üreterek müşterilerine garantili ürün sunmaları, tabela üretimlerinde de farklı tasarım ve konseptleri birleştirerek ortaya özgün kreatif tasarımlar çıkartmalarıda sektörde müşterilerini diğer işletmelerden farklı kılmaktadır.
Tüm Türkiye ve Yurtdışına aydınlatma, dekor ve tabela üretimi yapmakta ayrıca montaj ve de-montaj çalışmalarıda gerçekleştirmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
bayanlara özel hediyeler replika saat
sex resimleri